Gloria Serenity Resort Taksi

Belek tatil bölgesi taksi transfer. Gloria Serenity Resort taksi transfer hizmetleri. Belek özel taksi ve paylaşımlı servis.

16Eyl '18

Gloria Serenity Resort Taksi

Belek tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Gloria Serenity Resort yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Gloria Serenity Resort, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Belek bölgesindeki otel transferleriniz için şimdi bizi arayın! 0 553 972 08 16.