Elita Resort Antalya Havalimanı transfer

Kızılağaç özel taksi ve paylaşımlı servis. Elita Resort ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Elita Resort ulaşım.

18Eyl '18

Elita Resort Antalya Havalimanı transfer

Kızılağaç tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Lütfen not ediniz. Elita Resort hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Elita Resort, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Elita Resort, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya Havalimanı ile Elita Resort arası taksi transfer süresi ortalama 75 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir.

Kızılağaç size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Kızılağaç bölgesi otogarları otellere oldukça yakın veya kolay ulaşılabilir konumdadır. Örneğin Kızılağaç otogarına en uzak Kızılağaç otelinden ulaşım süresi ortalama 30 dakikadır. Kızılağaç tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.