Dyadom Hotels Resort Antalya taksi

Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Boğazkent özel taksi ve paylaşımlı servis. Boğazkent tatil bölgesi taksi transfer.

16Eyl '18

Dyadom Hotels Resort Antalya taksi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Dyadom Hotels Resort sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Dyadom Hotels Resort, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Boğazkent tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Lütfen not ediniz. Dyadom Hotels Resort hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Dyadom Hotels Resort, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Dyadom Hotels Resort, Boğazkent bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Boğazkent otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Boğazkent size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Boğazkent bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Boğazkent tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Dyadom Hotels Resort ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)