Delphin Imperial Hotel Taksi Ulaşım

Antalya Havalimanı Kundu arası kaç KM. Antalya Havalimanı Delphin Imperial Hotel ne kadar sürer. Delphin Imperial Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri.

17Eyl '18

Delphin Imperial Hotel Taksi Ulaşım

Kundu otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Delphin Imperial Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 70 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Delphin Imperial Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Delphin Imperial Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Delphin Imperial Hotel çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Delphin Imperial Hotel, Kundu bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 30 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 30+15 dakika sürmektedir.

Kundu bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Kundu tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

Kundu bölgesi için Minibüs, otobüs ve diğer araç talepleriniz için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.