Delphin Deluxe Hotel Transfer

Antalya Delphin Deluxe Hotel ulaşım. Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

18Eyl '18

Delphin Deluxe Hotel Transfer

Delphin Deluxe Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Delphin Deluxe Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Delphin Deluxe Hotel web sitesini veya Delphin Deluxe Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Delphin Deluxe Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Delphin Deluxe Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Okurcalar bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Delphin Deluxe Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Delphin Deluxe Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Delphin Deluxe Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Delphin Deluxe Hotel ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 100 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Havalimanından veya otelden. Tüm ulaşım hizmetlerinizi karşılıyoruz. 0 553 972 08 16