Delphin BE Grand Resort Ulaşım

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

17Eyl '18

Delphin BE Grand Resort Ulaşım

Lütfen not ediniz. Delphin BE Grand Resort hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Delphin BE Grand Resort konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Delphin BE Grand Resort web sitesini veya Delphin BE Grand Resort telefonunu arayak bilgi alınız. Delphin BE Grand Resort internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Delphin BE Grand Resort tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Delphin BE Grand Resort, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Delphin BE Grand Resort çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Delphin BE Grand Resort, Kundu bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 30 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 30+15 dakika sürmektedir.

Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Kundu sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Kundu bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Delphin BE Grand Resort ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)