Crystal Waterworld Resort Antalya taksi

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Crystal Waterworld Resort, Boğazkent minibüs ve taksi transfer. Antalya Crystal Waterworld Resort ulaşım.

16Eyl '18

Crystal Waterworld Resort Antalya taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Crystal Waterworld Resort konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Crystal Waterworld Resort web sitesini veya Crystal Waterworld Resort telefonunu arayak bilgi alınız. Crystal Waterworld Resort internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Crystal Waterworld Resort tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Boğazkent bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Crystal Waterworld Resort transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Crystal Waterworld Resort bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Crystal Waterworld Resort ve Boğazkent bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Boğazkent otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Crystal Waterworld Resort için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Boğazkent tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

Boğazkent, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Crystal Waterworld Resort, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Boğazkent tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Boğazkent otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Boğazkent bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir.

Crystal Waterworld Resort transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz (0 553 972 08 16).