Crystal Family Resort Spa Antalya Havalimanı ulaşım

Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Boğazkent özel taksi ve paylaşımlı servis. Crystal Family Resort Spa Antalya Havalimanı arası ulaşım.

16Eyl '18

Crystal Family Resort Spa Antalya Havalimanı ulaşım

Crystal Family Resort Spa misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Crystal Family Resort Spa için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Crystal Family Resort Spa, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Crystal Family Resort Spa transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Crystal Family Resort Spa çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Crystal Family Resort Spa konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Crystal Family Resort Spa web sitesini veya Crystal Family Resort Spa telefonunu arayak bilgi alınız. Crystal Family Resort Spa internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Crystal Family Resort Spa tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Boğazkent bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır.

Boğazkent, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Crystal Family Resort Spa, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Boğazkent gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Boğazkent tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Boğazkent çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.