Cornelia De Luxe Resort Antalya Havalimanı taksi

Cornelia De Luxe Resort ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Belek özel taksi ve paylaşımlı servis.

16Eyl '18

Cornelia De Luxe Resort Antalya Havalimanı taksi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Cornelia De Luxe Resort sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Cornelia De Luxe Resort transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz.

Antalya Havalimanı ile Cornelia De Luxe Resort arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek bölgesinde sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir.

Cornelia De Luxe Resort transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.