Club Serena Beach Hotel Özel Transfer

Antalya Havalimanı Okurcalar arası kaç KM. Antalya Havalimanı Club Serena Beach Hotel ne kadar sürer. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer.

18Eyl '18

Club Serena Beach Hotel Özel Transfer

Club Serena Beach Hotel alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Club Serena Beach Hotel bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Club Serena Beach Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Club Serena Beach Hotel içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Club Serena Beach Hotel ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar.

Club Serena Beach Hotel ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 100 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Okurcalar sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Okurcalar bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Okurcalar bölgesi otogarları otellere oldukça yakın veya kolay ulaşılabilir konumdadır. Örneğin Okurcalar otogarına en uzak Okurcalar otelinden ulaşım süresi ortalama 30 dakikadır.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.