Club Megasaray Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM.

16Eyl '18

Club Megasaray Antalya Havalimanı taksi

Club Megasaray yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Belek tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Club Megasaray, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek bölgesinde sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır.

Club Megasaray transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.