Club Lagonya Garden Otel Ulaşım

Antalya Havalimanı Club Lagonya Garden ne kadar sürer. Club Lagonya Garden, Belek minibüs ve taksi transfer. Belek tatil bölgesi taksi transfer.

16Eyl '18

Club Lagonya Garden Otel Ulaşım

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Club Lagonya Garden konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Club Lagonya Garden web sitesini veya Club Lagonya Garden telefonunu arayak bilgi alınız. Club Lagonya Garden internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Club Lagonya Garden tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Club Lagonya Garden bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Antalya Havalimanı ile Club Lagonya Garden arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.