Club Hotel Riu Kaya Select Özel Otel Transferi

Antalya Havalimanı Club Hotel Riu Kaya Select taksi transfer. Antalya Havalimanı Club Hotel Riu Kaya Select ne kadar sürer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

15Eyl '18

Club Hotel Riu Kaya Select Özel Otel Transferi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Club Hotel Riu Kaya Select sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Club Hotel Riu Kaya Select yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Club Hotel Riu Kaya Select, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Belek bolgesinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.