Club Hotel Nena, Kızılağaç transfer

Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Kızılağaç özel taksi ve paylaşımlı servis. Club Hotel Nena, Kızılağaç minibüs ve taksi transfer.

18Eyl '18

Club Hotel Nena, Kızılağaç transfer

Kızılağaç tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Club Hotel Nena içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Club Hotel Nena çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Club Hotel Nena, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Kızılağaç Club Hotel Nena alınışınızdan sonra ortalama olarak 75 dakika içerisinde Antalya Havalimanı girişine ulaşabiliriz. Fakat yolda veya trafikte oluşabilecek olumsuz haller veya ön görülemeyen durumlar için tedbirli olmakta fayda vardır.

Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Kızılağaç bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır.

Kızılağaç tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kızılağaç size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

Club Hotel Nena transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.