Club Asteria , Belek transfer

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Club Asteria ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM.

15Eyl '18

Club Asteria , Belek transfer

Belek tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Club Asteria ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı ile Club Asteria arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.