Ceres Hotel Belek Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı Ceres Hotel Belek taksi transfer. Ceres Hotel Belek, Belek minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM.

15Eyl '18

Ceres Hotel Belek Antalya Havalimanı taksi

Ceres Hotel Belek transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Ceres Hotel Belek bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Ceres Hotel Belek, Belek bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belek bölgesinde sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.