Bellis Hotel Otel Ulaşım

Iberostar Bellis Hotel, Belek minibüs ve taksi transfer. Iberostar Bellis Hotel taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer.

16Eyl '18

Bellis Hotel Otel Ulaşım

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Iberostar Bellis Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Iberostar Bellis Hotel web sitesini veya Iberostar Bellis Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Iberostar Bellis Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Iberostar Bellis Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Iberostar Bellis Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Iberostar Bellis Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Iberostar Bellis Hotel transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz. 0 553 972 08 16