Belkon Club Hotel , Belek transfer

Antalya Havalimanı Belkon Club Hotel taksi transfer. Belkon Club Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Belkon Club Hotel taksi transfer hizmetleri.

15Eyl '18

Belkon Club Hotel , Belek transfer

Belkon Club Hotel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Belkon Club Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Belkon Club Hotel web sitesini veya Belkon Club Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Belkon Club Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Belkon Club Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Belkon Club Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.