Belek Beach Resort Hotel Antalya Havalimanı ulaşım

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Belek Beach Resort Hotel taksi transfer hizmetleri. Belek Beach Resort Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım.

16Eyl '18

Belek Beach Resort Hotel Antalya Havalimanı ulaşım

Belek Beach Resort Hotel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Belek Beach Resort Hotel içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Lütfen not ediniz. Belek Beach Resort Hotel hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Belek Beach Resort Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Belek Beach Resort Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Boğazkent, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Belek Beach Resort Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Boğazkent otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Belek Beach Resort Hotel internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Boğazkent bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Boğazkent otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz.

Havalimanından veya otelden. Tüm ulaşım hizmetlerinizi karşılıyoruz. 0 553 972 08 16