Belazur Resort SPA Özel Otel Transferi

Boğazkent tatil bölgesi taksi transfer. Belazur Resort SPA, Boğazkent minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

16Eyl '18

Belazur Resort SPA Özel Otel Transferi

Belazur Resort SPA transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Belazur Resort SPA çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Belazur Resort SPA sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Belazur Resort SPA misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Belazur Resort SPA için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Boğazkent otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Belazur Resort SPA için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belazur Resort SPA, Boğazkent bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Boğazkent otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Boğazkent otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Boğazkent bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz.

Belazur Resort SPA transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.