Barut Hotels Lara Resort SPA Ulaşım

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Kundu özel taksi ve paylaşımlı servis. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

17Eyl '18

Barut Hotels Lara Resort SPA Ulaşım

Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Barut Hotels Lara Resort SPA, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Lütfen not ediniz. Barut Hotels Lara Resort SPA hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Barut Hotels Lara Resort SPA transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Barut Hotels Lara Resort SPA misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Barut Hotels Lara Resort SPA için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Barut Hotels Lara Resort SPA, Antalya Havalimanı transfer süresini 30 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Kundu bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.