Attaleia Holiday Village Otel Ulaşım

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı Attaleia Holiday Village ne kadar sürer. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

15Eyl '18

Attaleia Holiday Village Otel Ulaşım

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Attaleia Holiday Village konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Attaleia Holiday Village web sitesini veya Attaleia Holiday Village telefonunu arayak bilgi alınız. Attaleia Holiday Village internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Attaleia Holiday Village tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Belek tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

Attaleia Holiday Village, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.