Aska Lara Resort Taksi

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Aska Lara Resort ne kadar sürer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

17Eyl '18

Aska Lara Resort Taksi

Kundu otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Aska Lara Resort için en ucuz transfer ücreti olan 70 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Aska Lara Resort içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Aska Lara Resort misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Aska Lara Resort için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Aska Lara Resort çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Aska Lara Resort ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Kundu tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Kundu otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Kundu tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.