Aperion Beach Hotel, Kızılot transfer

Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer. Aperion Beach Hotel taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

22Eyl '18

Aperion Beach Hotel, Kızılot transfer

Aperion Beach Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Antalya otellerinde genellikle açık büfe servis hizmeti verilmektedir. Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe siz misafirlerimizin beğenisine sunulmakta ve tatilinizi harika anılarla hatırlamanızı arzulamaktadır. Aperion Beach Hotel alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Aperion Beach Hotel bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Aperion Beach Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Aperion Beach Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresi 75 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

3 kişiye kadar 150 TL

8 Kişiye kadar 175 TL – Minivan

13 kişiye kadar 200 TL – Minibüs

Eğer Antalya tatilini Side’de veya Side’ye yakın bir tatil yöresinde yapıyorsanız, Side Antik Kenti, Side Anfi Tiyatrosu, Tyche Tapınağı, Apollo Tapınağı ve Faselis Antik Kenti sizleri ziyaretiniz için bekliyor olacaktır. Kızılot gezilecek ve görülmeye değer bir çok doğal güzellik ve tarihi yapılara sahiptir. Antalya tatilizde Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Kızılot sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Kızılot tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Antalya Havalimanı taksi transfer hizmetleri için telefon veya WhatsAPP üzerinden şimdi iletişime geçin! 0 553 972 08 16