Antalya Wind of Lara Hotel ulaşım

Wind of Lara Hotel taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Wind of Lara Hotel ne kadar sürer.

17Eyl '18

Antalya Wind of Lara Hotel ulaşım

Wind of Lara Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Wind of Lara Hotel ve Kundu bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Wind of Lara Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Wind of Lara Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Kundu tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var.

Kundu Wind of Lara Hotel alınışınızdan sonra ortalama olarak 30 dakika içerisinde Antalya Havalimanı girişine ulaşabiliriz. Fakat yolda veya trafikte oluşabilecek olumsuz haller veya ön görülemeyen durumlar için tedbirli olmakta fayda vardır.

Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Kundu sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.