Antalya Sui Resort Hotel transfer

Sui Resort Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Sui Resort Hotel ulaşım.

18Eyl '18

Antalya Sui Resort Hotel transfer

Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Sui Resort Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Sui Resort Hotel yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Sui Resort Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Havalimanı ile Sui Resort Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 100 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Okurcalar bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Okurcalar bölgesi için Minibüs, otobüs ve diğer araç talepleriniz için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.