Antalya Starlight Resort Hotel ulaşım

Starlight Resort Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı Starlight Resort Hotel ne kadar sürer. Kızılağaç tatil bölgesi taksi transfer.

18Eyl '18

Antalya Starlight Resort Hotel ulaşım

Starlight Resort Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Starlight Resort Hotel ve Kızılağaç bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Starlight Resort Hotel transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Kızılağaç tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Starlight Resort Hotel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Starlight Resort Hotel Kızılağaç arası kaç saat sürüyor ? Starlight Resort Hotel Kızılağaç arası ortalama 75 dakika sürmektedir. Bu süre sezon ve dönem içerisinde farklılık gösterebilir.

Kızılağaç sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Kızılağaç otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Kızılağaç çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kızılağaç bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır.

Starlight Resort Hotel transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.