Antalya Sea World Resort SPA taksi

Sea World Resort SPA Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer.

18Eyl '18

Antalya Sea World Resort SPA taksi

Kızılağaç tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Kızılağaç otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Sea World Resort SPA için en ucuz transfer ücreti olan 150 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Sea World Resort SPA sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Sea World Resort SPA bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Sea World Resort SPA, Antalya Havalimanı transfer süresini 75 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Kızılağaç tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Kızılağaç çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız.

Kızılağaç otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Kızılağaç otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Sea World Resort SPA internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Kızılağaç tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Kızılağaç bölgesindeki otel transferleriniz için şimdi bizi arayın! 0 553 972 08 16.