Antalya Saphir Resort Spa Hotel transfer

Antalya Havalimanı Okurcalar arası kaç KM. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı Saphir Resort Spa Hotel ne kadar sürer.

18Eyl '18

Antalya Saphir Resort Spa Hotel transfer

Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Saphir Resort Spa Hotel alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Saphir Resort Spa Hotel bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Saphir Resort Spa Hotel içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Saphir Resort Spa Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Saphir Resort Spa Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Antalya Havalimanı Check-in işlemleri için ortalama olarak İç hat uçuşları için 1 saat, Dış hat uçuşları için 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Uçak bileti üzerinde yazan Check-in süreleri geçerlidir.

Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Okurcalar sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.