Antalya Liberty Lara Beach Hotel transfer

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

17Eyl '18

Antalya Liberty Lara Beach Hotel transfer

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Liberty Lara Beach Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Liberty Lara Beach Hotel web sitesini veya Liberty Lara Beach Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Liberty Lara Beach Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Liberty Lara Beach Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Kundu tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Liberty Lara Beach Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Liberty Lara Beach Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Liberty Lara Beach Hotel ve Kundu bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz.

Liberty Lara Beach Hotel ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kundu çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.