Antalya Hotel Stella Beach transfer

Antalya Havalimanı Okurcalar arası kaç KM. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı Hotel Stella Beach ne kadar sürer.

18Eyl '18

Antalya Hotel Stella Beach transfer

Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Hotel Stella Beach alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Hotel Stella Beach bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Hotel Stella Beach içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Hotel Stella Beach misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Hotel Stella Beach için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Antalya Havalimanı Check-in işlemleri için ortalama olarak İç hat uçuşları için 1 saat, Dış hat uçuşları için 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Uçak bileti üzerinde yazan Check-in süreleri geçerlidir.

Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Okurcalar sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.