Biz Buradayız Antalya

Merak etmeyin. Şirketimiz Antalya’da faaliyet gösteriyor ve transferi “BİZ” yapıyoruz. Biz, Antalya’da transfer hizmeti veriyoruz.

Transfer Kafanızı Karıştırmasın!

Otel nerede, Havalimanı Tranferi nasıl, Antalya Transferi nasıl gerçekleşiyor ? Sormak istediğiniz tüm transfer sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Havalimanında Sorun İstemiyoruz!

Tatil için geldiğiniz Antalya Havalimanı ve otel transferlerinizde sorun olsun istemiyoruz. Ve biz bunun için çalışıyoruz.

Transfer Nereye ?

Merak etmeyin. Antalya Havalimanı terminal kapısından alıp, sizi otelinize kadar götürüyoruz. Antalya transfer sizi yollarda bırakmaz.

Hemen İletişim

Sorunuz mu var ?
Sizin için buradayız!

WhatsAPP:+90 553 972 08 16
Telefon:+90 553 972 08 16
e-Posta:07transferantalya@gmail.com
Adres:Antalya Havalimanı
Viber:+90 553 972 08 16

ANTALYA TAKSİ TRANSFER

Antalya Havalimanı’ndan tüm Antalya Otellerine transfer hizmeti. Ekonomik ve konforlu!

Antalya-Transfer.com sitemiz, 2000 yılından bu yana Antalya’da havalimanı transfer konusunda faaliyet gösteren şirketimizin bir internet sitesidir.. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bir çok müşterimize hizmet vermiş bulunmaktayız ve bunun karşılığında her geçen gün artan müşteri sayımızla kalitemizi ve müşterilerimizin konforunu arttırmaya çalışmaktayız. Gerek transfer araçlarımız, gerekse hizmet veren personelimiz ile hizmet kalitesi açısından iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Havalimanı transfer nedir ?
Kısaca bahsedecek olursak; Antalya Havalimanı’na gelen tatil yolcularını gitmek istedikleri otellere ekonomik ve zahmetsiz şekilde ulaşım hizmetidir.

Antalya Havalimanı’ndan gitmek istediğiniz otel ve resortlere otobüs ve minibüs seferleri bulunmaktadır. Fakat sizin Antalya’ya gelme amacınız olan tatil başlamadan bir yorgunluğa dönüşebilir. Örneğin; otobüs ile Antalya Havalimanı’ndan Belek bölgesinde bulunan bir otele gitmek isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle havalimanında bulunan taksileri kullanmanız gerekecek ve otobüs veya minibüs hattının geçtiği yola inmeniz gerekecek. Geldiğiniz durakta bir süre bekledikten sonra eğer geçiş saatini yakadığınız bir araç var ise Belek’e doğru yola çıkacaksınız. Yol üzerinde “doğası gereği” minibüs indi-bindi yapacak yolcular için duracak ve bu da bir hayli vakit alacaktır. En nihayetinde gitmek istediğiniz otele yakınında inecek ve bagajlarınız ile birlikle yürüyerek otelinize varacaksınız. Eğer şehir içi minibüs uzak bir yerde bırakacak olursa yine taksi tutarak otelinize varmanız gerekiyor. Zahmetli görünüyor. Araç değiştirmek, bagajlar ile birlikte yürümek. Ayrıca maliyet yönünde de pek avantaj sağlamayabilir. Taksi ücretleri, minibüs ücretleri. Sizin için de tatile başlamak için konforsuz bir yöntem gibi görünmüyor mu ?

Peki ne yapabilirsiniz ?
Çözüm yolu çok basit. Hem ekonomik hem de konforlu bir tatil başlangıcı için Antalya-Transfer hizmetini kullanarak otelinize gidebilir ve tatilinizi başlayabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz transfer hizmeti nedir ?
Yapmış olduğumuz iş; Antalya Havalimanı’na gelen ve buradan herhangi bir bölgedeki Antalya otellerine gitmek isteyen yolcular için özel havalimanı transfer hizmeti sağlamaktır.

Antalya Transfer hizmetiniz neden ekonomik ?
Bunun nedeni taşıma firmalarının plaka, bandrol gibi masrafların transfer firmalarında olmaması. Örneğin; bir havalimanı taksi plakası servet değerine ulaşabiliyorken, transfer firmalarının plakaları özel değildir. Trafikte bulunan diğer araçların plaka değerleri kadar değerleri vardır. Bu nedenle taksilerin yapmış oldukları masraflar bizim için geçerli değildir. Bunun karşılığında da taksiler yoldan müşteri alırken transfer firmaları bu hizmeti veremezler. Ayrıca transfer firmalarının tabi olduğu gibi taksi durağı veya farklı kalemlerden oluşan zorunlulukları da yoktur. Buna karşılık taksi plakaları satılırken belirli bir tutar ederken transfer firmalarının plakalarından ziyade piyasa fiyatındaki araç fiyatları geçerlidir.

Antalya Transfer hizmetiniz konforlu mu ?
Evet. Oluşan rekabet ve kanuni zorunluluklar nedeniyle kullanmış olduğumuz araçlar yeni model ve temiz olmak zorunda. En azında Antalya Transfer olarak biz bu misyonda çalışıyoruz. Havalimanı transfer hizmetinde kullanılan araçlar yılda 1kez araç muayenesinden geçmek zorundadır. Ayrıca yol üzerinde bulunan Ulaştırma Bakanlığı Denetim İstasyonları’nda aralıklarla kontrolü sağlanmaktadır. Antalya Transfer için kullanmış olduğumuz araçların tümü Trafik sigortası, Mali Sorumluluk ve Koltuk sigortaları ile sigortalanmıştır. Transfer araçlarımız yolcu taşıma belgesi olan D2 yetki belgesine sahiptir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetimiz başlangıç noktası havalimanı olsa da, Antalya tatilinizin sona ermesiyle ihtiyaç duyacağınız otelden havalimanına transfer için de hizmet vermektedir. Havalimanı transferinde olduğu gibi sizi kapıdan alıp havalimanı terminaline kadar bırakıyoruz. Ayrıca günlük gezileriniz için de araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Otelinizdeyken yakın bölgelerde bulunan gezi yerlerine transfer hizmeti sağlayabiliriz. Aspendos, Perge, Düden şelalesi, Side Antik Tiyatrosu, Antalya şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezlerine şöförlü araç kiralama hizmeti verebiliriz.

Antalya Otel Transfer

Araçlarımız VIP minibus, VIP minivan ve klasik dizayn olarak ayrılmaktadır. Ayrıca Antalya çıkışlı turlarınız ve gezileriniz için de taşıma hizmeti sağlayabiliriz.

Antalya Havalimanı’ndan özel ve VIP transfer hizmetinin yanında Antalya otellerinde fuar, kongre ve seminerler için minibus, midibus ve otobüs taleplerinizi de karşılayabiliriz. Bir çok defa vermiş olduğumuz hizmet olan “kongre taşımacılığı” sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Antalya otellerinde olan toplantı ve seminerler için, taşıma firması olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Güvenli Transfer

Havalimanından otelinize transfer süresince, sizin ve çocuklarınızın güvenliği bizim için önemli

ÇOCUK KOLTUĞU

Bebek Koltuğu

Otelinizden havalimanına transfer süresince, sizin ve bebeğinizin güvenlik ve konforunuz için

BEBEK KOLTUĞU

Önce Güvenlik

Havalimanı veya otelinizden alındıktan sonra güvenli bir seyahat için güvenlik lüks değil gerekliliktir

YÜKSELTİCİ