Antalya Havalimanı Royal Wings Hotel taksi

Royal Wings Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Royal Wings Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Royal Wings Hotel ulaşım.

17Eyl '18

Antalya Havalimanı Royal Wings Hotel taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Royal Wings Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Royal Wings Hotel web sitesini veya Royal Wings Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Royal Wings Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Royal Wings Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Royal Wings Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Kundu otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Royal Wings Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 70 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Royal Wings Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Havalimanı ile Royal Wings Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 30 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Kundu çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Kundu tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Kundu sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.