Antalya Havalimanı Meryan Hotel taksi

Antalya Havalimanı Meryan Hotel taksi transfer. Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer. Antalya taşımacılık ve transfer firması.

18Eyl '18

Antalya Havalimanı Meryan Hotel taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Meryan Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Meryan Hotel web sitesini veya Meryan Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Meryan Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Meryan Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Okurcalar bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Meryan Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Meryan Hotel alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Meryan Hotel bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Meryan Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Meryan Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresini 100 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Okurcalar bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Okurcalar otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Antalya Havalimanı taksi transfer hizmetleri için telefon veya WhatsAPP üzerinden şimdi iletişime geçin! 0 553 972 08 16