Antalya Havalimanı Laguna Beach Alya Hotel transfer

Laguna Beach Alya Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer. Antalya taşıma firması.

18Eyl '18

Antalya Havalimanı Laguna Beach Alya Hotel transfer

Laguna Beach Alya Hotel yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Laguna Beach Alya Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Laguna Beach Alya Hotel ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar. Okurcalar tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

Okurcalar, kent merkezine 100+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 100 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Laguna Beach Alya Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Okurcalar tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Okurcalar size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

Laguna Beach Alya Hotel transferini şimdi ayarlayın. Ve tatilinizin harika geçmesini bekleyin. #telefon.