Antalya Havalimanı Kervansaray Lara SPA taksi

Antalya Kervansaray Lara SPA ulaşım. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Kundu tatil bölgesi taksi transfer.

17Eyl '18

Antalya Havalimanı Kervansaray Lara SPA taksi

Kervansaray Lara SPA misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Kervansaray Lara SPA için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Kervansaray Lara SPA sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Lütfen not ediniz. Kervansaray Lara SPA hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Kervansaray Lara SPA bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Antalya Havalimanı güvenlik kontrolü ve sezon yoğunluğu nedeniyle bir dönem de olsa aşırı yoğunluk yaşanabiliyor. Bu durumdan mağduriyet yaşamamak için lütfen önlem alınız. Alınış saatinizi en az 15dakika erken için ayarlayınız.

Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Kundu gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Kundu bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Kundu otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Kundu bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz.

Kervansaray Lara SPA ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)