Antalya Havalimanı IC Hotels Green Palace transfer

IC Hotels Green Palace, Kundu minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

17Eyl '18

Antalya Havalimanı IC Hotels Green Palace transfer

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. IC Hotels Green Palace konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen IC Hotels Green Palace web sitesini veya IC Hotels Green Palace telefonunu arayak bilgi alınız. IC Hotels Green Palace internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için IC Hotels Green Palace tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. IC Hotels Green Palace bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. IC Hotels Green Palace ve Kundu bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Lütfen not ediniz. IC Hotels Green Palace hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. IC Hotels Green Palace ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı ile IC Hotels Green Palace arası taksi transfer süresi ortalama 30 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Kundu otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur.

IC Hotels Green Palace transferini şimdi ayarlayın. Ve tatilinizin harika geçmesini bekleyin. #telefon.