Antalya Havalimanı Granada Luxury Resort SPA transfer

Antalya Havalimanı Granada Luxury Resort SPA taksi transfer. Antalya taşıma firması. Antalya taşımacılık ve transfer firması.

18Eyl '18

Antalya Havalimanı Granada Luxury Resort SPA transfer

Granada Luxury Resort SPA bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Granada Luxury Resort SPA misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Granada Luxury Resort SPA için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Granada Luxury Resort SPA sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Granada Luxury Resort SPA, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Okurcalar, kent merkezine 100+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 100 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Granada Luxury Resort SPA, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

Granada Luxury Resort SPA transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.