Antalya Havalimanı Concordia Celes Otel transfer

Concordia Celes Otel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer.

18Eyl '18

Antalya Havalimanı Concordia Celes Otel transfer

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Concordia Celes Otel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Concordia Celes Otel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Concordia Celes Otel ve Okurcalar bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Concordia Celes Otel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Concordia Celes Otel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Okurcalar Concordia Celes Otel alınışınızdan sonra ortalama olarak 100 dakika içerisinde Antalya Havalimanı girişine ulaşabiliriz. Fakat yolda veya trafikte oluşabilecek olumsuz haller veya ön görülemeyen durumlar için tedbirli olmakta fayda vardır.

Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Okurcalar bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Okurcalar bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Antalya için tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçiniz. 0 553 972 08 16