Antalya Havalimanı Concorde Resort Spa taksi

Concorde Resort Spa Antalya Havalimanı arası ulaşım. Concorde Resort Spa ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Concorde Resort Spa ulaşım.

17Eyl '18

Antalya Havalimanı Concorde Resort Spa taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Concorde Resort Spa konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Concorde Resort Spa web sitesini veya Concorde Resort Spa telefonunu arayak bilgi alınız. Concorde Resort Spa internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Concorde Resort Spa tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Concorde Resort Spa, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Kundu otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Concorde Resort Spa için en ucuz transfer ücreti olan 70 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Concorde Resort Spa sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Havalimanı ile Concorde Resort Spa arası taksi transfer süresi ortalama 30 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Kundu çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Kundu tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Kundu sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.