Antalya Havalimanı Aventura Park taksi

Antalya Aventura Park ulaşım. Aventura Park taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

17Eyl '18

Antalya Havalimanı Aventura Park taksi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Aventura Park sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Okurcalar otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Aventura Park için en ucuz transfer ücreti olan 200 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Aventura Park çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Lütfen not ediniz. Aventura Park hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz.

Aventura Park, Okurcalar bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 100 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 100+15 dakika sürmektedir.

Okurcalar tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Okurcalar sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Okurcalar bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Okurcalar size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Okurcalar çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız.

Havalimanından veya otelden. Tüm ulaşım hizmetlerinizi karşılıyoruz. 0 553 972 08 16