Antalya Green Imperial Beach Hotel taksi

Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Green Imperial Beach Hotel ulaşım. Antalya Havalimanı Green Imperial Beach Hotel taksi transfer.

18Eyl '18

Antalya Green Imperial Beach Hotel taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Green Imperial Beach Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Green Imperial Beach Hotel web sitesini veya Green Imperial Beach Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Green Imperial Beach Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Green Imperial Beach Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Okurcalar bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Green Imperial Beach Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Green Imperial Beach Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Green Imperial Beach Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Antalya Havalimanı ile Green Imperial Beach Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 100 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Okurcalar çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Okurcalar sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

Antalya Havalimanı transfer ve taşıma talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 0 553 972 08 16