Amelia Beach Resort Hotel Taksi Transfer

Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer. Amelia Beach Resort Hotel, Kızılot minibüs ve taksi transfer. Kızılot özel taksi ve paylaşımlı servis.

20Eyl '18

Amelia Beach Resort Hotel Taksi Transfer

Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Amelia Beach Resort Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Amelia Beach Resort Hotel ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar. Amelia Beach Resort Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen not ediniz. Amelia Beach Resort Hotel hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz.

Antalya şehrinde bazı dönemler ve tatil dönemlerinde trafik yoğunluğu yaşanmaktadır. Havalimanından Amelia Beach Resort Hotel transfer süresi ortalama 75 dakika sürmektedir.

3 kişiye kadar 150 TL

8 Kişiye kadar 175 TL – Minivan

13 kişiye kadar 200 TL – Minibüs

Kızılot tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Kızılot otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kızılot otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Kızılot size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

Antalya Havalimanı transfer ve ulaşım hizmetleri için hemen arayın! 0 553 972 08 16