Alva Donna Hotel Spa Antalya taksi

Antalya Havalimanı Alva Donna Hotel Spa taksi transfer. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

16Eyl '18

Alva Donna Hotel Spa Antalya taksi

Alva Donna Hotel Spa bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Alva Donna Hotel Spa ve Boğazkent bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Alva Donna Hotel Spa, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Alva Donna Hotel Spa, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Alva Donna Hotel Spa içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Alva Donna Hotel Spa ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Boğazkent, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Alva Donna Hotel Spa, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Boğazkent otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Boğazkent bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Boğazkent bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Alva Donna Hotel Spa transferini şimdi ayarlayın. Ve tatilinizin harika geçmesini bekleyin. #telefon.