Ali Bey Club Hotel, Kızılağaç transfer

Kızılağaç tatil bölgesi taksi transfer. Ali Bey Club Hotel taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Ali Bey Club Hotel ne kadar sürer.

18Eyl '18

Ali Bey Club Hotel, Kızılağaç transfer

Kızılağaç tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Ali Bey Club Hotel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Ali Bey Club Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Ali Bey Club Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Ali Bey Club Hotel web sitesini veya Ali Bey Club Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Ali Bey Club Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Ali Bey Club Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kızılağaç bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır.

Antalya Havalimanı ile Ali Bey Club Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 75 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Kızılağaç otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Kızılağaç bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Kızılağaç bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kızılağaç bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır.

Ali Bey Club Hotel transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.