AK Palace Resort Hotel Özel Otel Transferi

Antalya Havalimanı AK Palace Resort Hotel ne kadar sürer. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM.

15Eyl '18

AK Palace Resort Hotel Özel Otel Transferi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. AK Palace Resort Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Belek tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

AK Palace Resort Hotel ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.