Adam and Eve Hotel Antalya Havalimanı taksi

Adam and Eve Hotel taksi transfer hizmetleri. Belek özel taksi ve paylaşımlı servis. Adam and Eve Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri.

15Eyl '18

Adam and Eve Hotel Antalya Havalimanı taksi

Adam and Eve Hotel transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Adam and Eve Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Adam and Eve Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bolgesinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Belek bölgesinde sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Belek bölgesi otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.